DUSZPASTERSTWO STRAŻAKÓW RP

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

strona@duszpasterstwostrazakow.pl

Nowe artykuły

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 przyszedł czas powrotu do dobrych tradycji. W dniu 8 kwietnia 2022 r. odbyło się wielkopostne spotkanie komendantów i dowódców JRG PSP województwa podkarpackiego w ośrodku Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach.

dk 06

Konferencję poprowadził Ksiądz Prałat Stanisław Słowik - pierwszy Kapelan Strażaków Diecezji Rzeszowskiej. W zebraniu udział wzięli Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Andrzej Babiec i Krajowy Kapelan Strażaków ks. st. bryg. dr Jan Krynicki a także: Kapelan Powiatu Dębickiego ks. Józef Jasiurkowski, Kapelan Powiatu Przeworskiego ks. Jakub Sieniawski oraz Kapelan Wojewódzki Strażaków ks. Paweł Samborski.

dk 10

Druga część naszego spotkania to Droga Krzyżowa służb mundurowych województwa podkarpackiego w Zwierzyniu i Msza Święta w grocie Matki Bożej, której przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Wątroba. W skupieniu pośród pięknej bieszczadzkiej przyrody służby mundurowe modliły się o pokój na świecie i o ustanie wojny na Ukrainie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: wielkopostne spotkanie.

Etos rycerzy św. Floriana

ik pdf

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

4610815
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
Razem
200
250
2044
4610815

Nowe zdjęcia

Wielkanocne spotkani...