DUSZPASTERSTWO STRAŻAKÓW RP

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

strona@duszpasterstwostrazakow.pl

Nowe artykuły

28 marca o godz. 1300 w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie odbyło się wielkanocne spotkanie pracowników KW PSP Rzeszów. Życzenia złożył komendant wojewódzki PSP st. bryg. Bogdan Kuliga oraz ks. kapelan Paweł Samborski, który dokonał poświęcenia pokarmów. Po życzeniach miało miejsce spotkanie przy stole wielkanocnym.

 

P3280098

 

P3280104

 

P3280107

 

P3280108

 

W Wielką Sobotę o godz. 1300 w świetlicy JRG 1 w Rzeszowie odbyło się spotkanie wielkanocne dla strażaków pełniących służbę. Obecni byli z-ca komendanta miejskiego PSP Rzeszów mł. bryg. Kazimierz Witek, dowódcy oraz funkcjonariusze JRG 1 i JRG 2 w Rzeszowie oraz księża kapelani: ks. kapelan Józef Książek i ks. kapelan Paweł Samborski

Etos rycerzy św. Floriana

ik pdf

Gościmy

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

8085785
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
Razem
106
475
2323
8085785

Nowe zdjęcia

Wielkanocne spotkani...