DUSZPASTERSTWO STRAŻAKÓW RP

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

W środę 3 stycznia w parafii pw. Błogosławionej Karoliny Kózki w Rzeszowie, miało miejsce spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów KW i KM PSP w Rzeszowie.

O godzinie 10:00 rozpoczęła się Eucharystia pod przewodnictwem ks. Pawła Samborskiego - kapelana KM i KW PSP w Rzeszowie.

Na początku ks. Paweł przywitał wszystkich zebranych, a zwłaszcza Pana Komendanta Wojewódzkiego,  Komendantów Miejski, Komendanta Straży Lotniskowej oraz licznie zgromadzonych emerytów i rencistów PSP i OSP.

 W homilli ks. Kapelan powiedział "... że Bóg obdarzył nas niesamowitym darem, tylko czy my przyglądamy się czym nas Bóg obdarzył, co nam dał. A dał nam największy dar: dar miłości. ... Te święta Bożego Narodzenia są bardzo rodzinne. Nieraz ludzie pokonuję setki albo tysiące kilometrów, aby być razem, bo to są święta miłości. "

Na koniec Mszy Świętej, ks. Paweł Samborski, dokonał błogosławieństwa opłatków, a następnie po końcowym błogosławieństwie, nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.

 

Na zakończenie jeszcze wspólna fotografia...

i poczęstunek przygotowany w Centrum Duszpasterskim im. św. Floriana przy tutejszej parafii.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć: Spotkanie opłatkowe.

 

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2089596
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
Razem
133
193
42541
2089596

Nowe zdjęcia

Wielkanocne spotkani...