DUSZPASTERSTWO STRAŻAKÓW RP

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A

W dniu 2 lipca odbył się w Spale XIII Prezentacja Orkiestr Strażackich powiatu Tomaszów Maz. Wystąpiło 4 orkiestry OSP; Łaznów, Ujazd, Zawada i Żelechlinek. Każda z orkiestr dała występ trwający ok. 20 minut. Największym aplauzem zakończył się występ orkiestry z Żelechlinka. Pogoda i widownia dopisały.
Zarząd Powiatowy naszego Związku postanowił by ta prezentacja został dedykowana kapelanowi strażaków diecezji radomskiej i powiatu tomaszowskiego ks. Zbigniewowi Kowalczykowi, który w tym roku 4 czerwca przeżywał 40 - stą rocznicę święceń kapłańskich.

 


W dniu 4 czerwca w kościele parafialnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tomaszowie Maz. ( i tu te drugie zdjęcia z kościoła) została odprawiona Msza św. w intencji Jubilata, którą sprawował J.E.Ks. Arcybiskup senior Władysław Ziółek z Łodzi.

 

 

 

Wśród życzeń i gratulacji, które otrzymał ks. Zbigniew od parafian, przedstawicieli władz miasta i powiatu oraz strażaków PSP z Komendy Powiatowej w Tomaszowie Maz. Były także życzenia od Pary Prezydenckiej, które przekazał minister w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski.

 

 skanowanie0001 1

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: 40-lecia kapelana.

 

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1432785
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
Razem
1889
1704
36938
1432785

Nowe zdjęcia

Wielkanocne spotkani...